Į pradžią
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas

 Kita technika

 

 

Nuolaidas rasite visur, bet  pas mus - didžiausias !

Mes jums siūlome:

   • Platų žemės ūkio technikos pasirinkimą žemiausiomis rinkos kainomis

   • Lanksčias apmokėjimo sąlygas ūkinikams, dalyvaujantiems NMA programų priemonėse

    • Galimybę techniką įsigyti išsimokėtinai

    • Greitą ir patogų įsigijimo dokumentų tvarkymą

    • Garantinį ir pogarantinį įsigytos technikos aptarnavimą ir priežiūrą

 

 

 

 
JF Stoll smulkintuvai

JF Stoll smulkintuvai

JF Stoll smulkintuvai pasižymi dideliu našumu, gerai apgalvotais techniniais sprendimais, gera gaminamo pašaro kokybe.
Naudojant prikabinamą smulkintuvą efektyviau išnaudojama technika. Traktoriaus panaudojimas su smulkintuvu yra naudingas, norint efektyviau jį išnaudoti. Tas pats traktorius ūkyje gali dirbti ir kitus darbus, kas greitina jo atsipirkimą.  JF Stoll smulkintuvai yra pigesni už savaeigius smulkintuvus, o savo našumu neatsilieka nuo daugelio savaeigių smulkintuvų. Pagal gaminamo siloso kokybę ir energijos sąnaudas gaminant pašarus, JF Stoll yra vienas iš rinkos lyderių.
Gerą pašaro kokybę sąlygoja tikslus žolės smulkinimas. Smulkinama masė tolygiai susimaišo tarpusavyje, optimaliai išnaudojama krovimo bunkerio talpa  tokiu būdu vienodai pasiskirsto drėgmė, nebelieka silose oro kišenių, kurios sąlygoja pelėsių atsiradimą.
Gerai susmulkintą siloso masę žymiai lengviau suslėgti, geriau suslėgtoje masėje lieka minimalus oro kiekis, pagreitėja rūgimo procesai, ko pasėkoje gaunamas labai geros kokybės pašaras.
Tokiu būdu pagaminto siloso pašarinė vertė yra žymiai didesnė, nei įprastais būdais gaminamo pašaro (rulonai, įprastas silosas gaminamas naudojant priekaba-rinktuve) ir pan.
Tinkamai maišant silosą, pagamintą JF Stoll smulkintuvais, su kitais pašarais, žymiai pagerėja gyvulių produktyvumas, nes tame pačiame pašarų vienete, kurį suvartoja gyvulys yra daugiau energetinės vertės. Visa tai yra dėl to, kad šiame pašaro vienete žolė yra patiekiama smulkesniu pavidalu, ko pasėkoje įsisavinama daugiau gyvulio organizmui reikalingų medžiagų.
Ūkiuose, kurie naudoja siloso gamybos technologija, ženkliai sumažėja pašarų gamybos kaštai, didesnis gyvulių produktyvumas.
Ypatingai efektyvus ir nedidelių savikainos kaštų reikalaujantis pašarų gamybos būdas yra naudojant  smulkintuvą kartu su priekaba. Dirbant tokiu būdu, siloso smulkinimui, gabenimui prie siloso duobės pakanka vieno traktoriaus. Jai yra daugiau transporto siloso gabenimui, šis smulkintuvas gali smulkinamą masę nukreipti ir į greta važiuojantį transportą.

  Atgal į sąrašą

  Atgal į titulinį

                                                                                                                                                                

© UAB "KAJOVIKA",Slabados kaimas,  Pievų g.3, LT -  60109  Raseinių r., Lietuva. Tel., fax.: +370 69 835175, +370 68 757510, +370 428 70370
Sprendimas: IDAMAS. Naudojama Smartweb.